Aktuality

LETNÍ POBYTOVÝ JAZYKOVÝ KURZ ANGLIČTINY

LETNÍ POBYTOVÝ JAZYKOVÝ KURZ ANGLIČTINY
 úterý 2. srpna - neděle 7. srpna 2022

Potřebujete si osvěžit a procvičit své jazykové dovednosti v angličtině?
Pokud ano, zveme Vás k nám na Férovku na pobytový kurz angličtiny. 
Nabízíme ubytování s plnou penzí a k tomu porci výuky a anglické konverzace, celkem 12 vyučovacích hodin za pobyt. Výuka bude probíhat dopoledne a večer. Cena celkem: 6.500 Kč.
Přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 30. června 2022 na mail: yes@yes4u.cz. Děkujeme.

Tento kurz angličtiny je určen pro dospělé. Pokud si rodiče přivezou děti, které se taky chtějí učit anglicky, můžeme vytvořit i skupinku angličtiny pro děti. Tedy v době, kdy bude probíhat výuka dospělých, bude probíhat i výuka dětí s další lektorkou. Jinak je také možné přijet s doprovodem, který se výuky účastnit nebude, ale bude ubytován s plnou penzí, nebo polopenzí, to už záleží na domluvě. Pokud se budou hlásit děti a vytvoříme i výukovou skupinku dětí, je možné poslat dítě s jakýmkoli doprovodem, kterému rodič své dítě svěří.  
 
Těšíme se na Vás. 

 

Vítání jara na Rejvízu

Radi bychom Vás uvítali na  dobročinné akci s názvem Vítání jara na Rejvízu, která vznikla na podporu lidí zasažených válkou na Ukrajině. Událost se bude konat v areálu Chaty Férovka tuto sobotu 21.5. v 16 hodin.

Těšit se můžete na výstavu unikátních fotografíí Rejvízu, cestovatelskou přednášku, prohlídku muzea lyžaření, sportovní a zábavní soutěže pro děti i dospělé. Vrcholem bude koncert účastníků a lektorů hudební dílny Zlatohorská hudební horečka.

Vstupné je dobrovolné, doporučeno však minimálně 70 Kč. 

Občesrtvení zajištěno.

Těsíme se na Vás!

Chata Férovka

REZERVACE UBYTOVÁNÍ NA WEBU

Nově Vám nabízíme možnost na webu online sledovat obsazenost chaty. Na webových stránkách zároveň můžete vyplnit rezervaci ubytování. Věříme, že tento krok přispěje k modernizaci provozu a zjednodušení rezervací. Níže přikládáme odkaz.

https://www.ferovka-rejviz.cz/ubytovani/rezervace-ubytovani/