Aktuality

Atletické soustředění na Férovce

Atleti z klubu Iscarex Česká Třebová využili zázemí Férovky pro jejich sportovní soustředění. Pro tréninky maximálně využívali místních kopců, turistických cest a atletickou dráhu v Glucholazích. V rámci našich služeb využívali tělocvičnu, wellness, plnou penzi včetně svačin a pitného režimu.

Věříme, že toto sportovní soustředění proběhlo ve spokojenosti obou stran. Atletům přejeme mnoho sportovních úspěchů a v snad v budoucnu na viděnou!

 

 

 

 

 

 

Užij si Silvestra na Rejvízu!

Přijměte naše pozvání na oslavu nového roku 2023 do útulných končin Rejvízu.

Ubytování si u nás můžete rezervovat již od 26.12.2022 do 3.1.2023. Nově pro Vás máme i možnost ubytování v bungalovech, kde bude vlastní sociální zařízení s kuchyňkou.

Pro Silvestrovskou oslavu bude přichystán raut, novoroční přípitek a zábavní program pro děti i dospělé.

Těšíme se na společné přivítání nového roku zde na Férovce! 

Rezervovat pobyt si můžete zde: https://www.ferovka-rejviz.cz/ubytovani/rezervace-ubytovani/

Férovka hostitelem cyklistů ze Závodu míru

Férovka se v průběhu Závodu míru stala hostitelem cyklistických teamů Rakouska a Lucemburska, jejichž členové závodili v jednotlivých etapách zmíněného prestižního závodu do 23 let. Na jejich vlastní žádost jsme se o sportovce a realizační team starali již druhý rok, čehož si nesmírně vážíme a vnímáme to jako zúročení naší práce. 

Zároveň jsme tento pobyt brali jako další možnost zdokonalení našich služeb, na kterých se průběžne stále snažíme pracovat. Jelikož sami máme ke sportu blízko, rozuměli jsme požadavkům, které zahraniční hosté měli. Pro nás to byl příjemně strávený čas po boku těch nejlepších mláděžnických cyklistů světa a pevně věříme, že to bylo vzájemné. Doufáme v pokračování této spolupráce, takže snad budeme moci poskytnout služby i v dalších letech!

Chata Férovka